Aanvraag WW-uitkering onwerkbaar weer online versturen
geplaatst op 25 september 2023
Vanaf 25 september 2023 verstuurt u de aanvraag van een WW-uitkering wegens onwerkbaar weer niet meer via de post, maar online. U uploadt het formulier en eventuele bijlagen dan voortaan via het werkgeversportaal.
Geen nieuwe machtiging eHerkenning nodig
Het melden van onwerkbaar weer verloopt al via het werkgeversportaal. Voor het uploaden van de WW-aanvraag heeft u geen nieuwe machtigingen voor eHerkenning nodig.
Dien uw aanvraag op tijd in
U kunt een WW-uitkering voor uw werknemers krijgen als het onwerkbare weer langer duurt dan het aantal wachtdagen dat geldt. Vraag de uitkering aan binnen 26 weken na de eerste dag van onwerkbaar weer.
UWV digitaliseert alle formulieren
Dit betekent dat werkgevers en werknemers straks al hun zaken online met ons kunnen regelen. Voor u houdt dat in dat u steeds meer doet via het werkgeversportaal.
Lees meer over WW bij onwerkbaar weer