Als u opleidingen wilt aanbieden voor vergoeding via het STAP-budget, dan moet u aan een aantal voorwaarden voldoen:
- U moet als opleider een erkenning hebben.
- U moet uw opleiding vastleggen in het STAP-scholingsregister van DUO.
- U levert een aanmeldingsbewijs aan de student.
- U levert uw facturen voor STAP-budget als e-factuur aan. Dus niet als pdf. Of u voert uw facturen handmatig in bij TIE Kinetix. Dit is het bedrijf dat de verzending van de inkooporder en de verwerking van de e-factuur verzorgt.
- Nadat de student de opleiding heeft afgerond, moet u een bewijs van deelname uploaden op het STAP-opleidersportaal van UWV.
Meer informatie voor opleiders
Kijk voor meer informatie voor opleiders op stapvooropleiders.nl.
Heeft u vragen over het STAP-aanmeldingsbewijs, het Bewijs van Deelname of Financiële aansluiting? Dan kunt u van maandag tot en met vrijdag van 8:00 uur tot 17:00 uur bellen naar 088 - 898 22 02 (lokaal tarief – belkosten zijn afhankelijk van uw telefoonaanbieder).