‘Daarbij onderzoek ik hoe een cliënt onze dienstverlening beleeft bij verschillende afdelingen. En of diegene daar de informatie en hulp krijgt die nodig is. Het is erg uitdagend om achter die informatie te komen en processen te verbeteren, omdat je met veel afdelingen en mensen te maken hebt. Maar daar leer je ook weer van.
Bij het verbeteren van dit soort processen staat de cliënt hier altijd centraal. Het fijne is dat ik daardoor ook best pragmatisch kan zijn. Het gaat er niet om dat je alle vinkjes zet, maar dat we mensen zo goed mogelijk helpen. Dat zorgt voor een fijn soort ruimte om mijn werk goed te kunnen doen.’
‘Als je in je werk resultaten wil bereiken, moet je met het tempo en de structuur van een organisatie meegaan. En resultaten wil iedereen hier. Dus uiteindelijk zijn alle collega’s heel benaderbaar en denken ze graag mee over wat er beter kan. Dan volgen die resultaten vanzelf.
In mijn werk bij UWV kan ik mijn analytisch denkvermogen kwijt, krijg ik de vrijheid om nieuwe projecten op te starten met enthousiaste collega’s én help ik uiteindelijk heel veel mensen. Daar word je toch gelukkig van?!’